Programista .NET (Stacjonarny lub Freelancer)

praca it: etat dla Uniquesoft Complex IT Solutions Sp. z o.o. / Szczecin

Tagi: Programista NET desktop C#

W związku z dynamicznym rozwojem firmy Uniquesoft (www.uniquesoft.eu) poszukujemy osób do pracy na stanowisku Programista .NET. Ogłoszenie kierujemy zarówno do osób zainteresowanych stałą pracą jak i do freelancerów.

Wymagania:
• Bardzo dobra umiejętność programowania aplikacji desktopowych w najnowszym frameworku .NET
• Doświadczenie w tworzeniu aplikacji desktop
• Doświadczenie w tworzeniu aplikacji bazodanowych, znajomość SQL (i/lub LINQ)
• Dobra znajomość programowania obiektowego
• Co najmniej dobra znajomość języka angielskiego
• Umiejętność pracy w zespole

Dodatkowe atuty:
• Znajomość środowiska MS Visual Studio i MS SQL Server Management Studio
• Znajomość zagadnień związanych z sieciami LAN / WAN. Doświadczenie w tworzeniu aplikacji komunikujących się za pośrednictwem tych sieci.
• Doświadczenie zawodowe na podanym stanowisku
• Znajomość testów jednostkowych

Zakres obowiązków:
• Wytwarzanie kodu aplikacji opartych o najnowszy framework .NET i język C#
• Uczestnictwo w budowie nowych lub rozbudowie istniejących systemów informatycznych

Oferujemy:
• Pracę przy ciekawych, innowacyjnych projektach w najnowszych technologiach Microsoft
• Pracę w młodym zespole
• Możliwość szybkiego rozwoju zawodowego
• Stałe godziny pracy
• Stałe podnoszenie kwalifikacji, szkolenia

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-12-08
Wyświetlona: 5407 razy