Administrator Windows (z jęz. niemieckim)

praca it: etat dla Talent Partners / Katowice

Tagi: windows administracja

Dla naszego Klienta – dużej, renomowanej firmy świadczącej usługi w zakresie IT na szczeblu międzynarodowym, z siedzibą w Katowicach – poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Nr ref. AWN/78/2011
Miejsce pracy: Katowice

Najważniejsze obowiązki:

* planowanie oraz implementacja zmian w intrastrukturze informatycznej klienta (instalacja, aktualizacja, konfiguracja parametrów), * rozwiązywanie bieżących problemów oraz wsparcie innych zespołów technicznych i administratorów, * definiowanie oraz wdrażanie usprawnień w ramach istniejącej infrastruktury serwerów Windows, * określanie metod, technik, narzędzi oraz procedur instalacji i testów, * wsparcie oraz szkolenie innych członków zespołu, aktualizacja bazy wiedzy, procedur i dokumentacji.

Wymagania:

* doświadczenie w administrowaniu systemami z rodziny Windows (2000, 2003, 2008), * dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie.

Oferujemy:

* ciekawą i rozwojową pracę w renomowanej firmie, w środowisku międzynarodowym, * pakiet szkoleń, * atrakcyjne wynagrodzenie, * bogaty pakiet świadczeń socjalnych, * pakiet relokacyjny (dla osób spoza regionu).

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-04-16
Wyświetlona: 6965 razy