Programista PHP

praca it: etat dla Cyclad Polska / Francja

Tagi: php zend

Sophia Antipolis (Francja)

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą doradztwa IT działającą na rynku europejskim. Priorytetowymi obszarami działania CYCLAD są wysoko wyspecjalizowane usługi konsultingowe: Outsourcingu Kompetencyjnego (KPO), Outsourcingu IT (ITO), oraz Audytu/Konsultingu świadczone także zgodnie z najnowszymi tendencjami na zasadzie Offshore / Nearshore.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, bardzo dużej, międzynarodowej firmy, poszukujemy osób na stanowisko Programisty PHP do pracy na południu Francji w Sophia Antipolis.

Opis stanowiska:
• Rozwijanie i utrzymywanie kodu aplikacji
• Testowanie i uruchamianie stworzonego kodu
• Obsługa i rozwijanie tworzonych rozwiązań
• Dbałość o niezawodne działanie aplikacji

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• Znajomość języka francuskiego mile widziana
• Min 2-letnie doświadczenie w programowaniu PHP5 (OOP)
• Znajomość i doświadczenie w Zend Framework
• Samodzielność w rozwiązywaniu problemów

Firma oferuje:
• Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet socjalny
• Duże możliwości rozwojowe
• Dostęp do nowoczesnych technologii

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-06-11
Wyświetlona: 11818 razy