Webmaster

praca it: etat dla SoInteractive S.A. / Monachium

Tagi: webmaster

Jeśli kibicujesz Bayernowi Monachium, zawsze chciałaś/ chciałeś zwiedzić muzeum BMW, lubisz precle, a dodatkowo pasjonujesz się tworzeniem serwisów internetowych – połącz dwie pasje!
Do naszego oddziału w Monachium poszukujemy zdolnego Webmastera, który bardzo dobrze włada językiem niemieckim!

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• tworzenie serwisów internetowych w oparciu o HTML, XHTML, CSS, PHP, JavaScript
• przygotowywanie wraz z klientem logicznej struktury serwisu
• programowanie niezbędnych funkcjonalności serwisów i adaptacja gotowych rozwiązań na potrzeby projektu
• aktualizacja i modernizacja serwisów internetowych
• wsparcie techniczne dla klientów w ramach wykonanych serwisów
• przygotowywanie kreacji bannerowych i animowanych elementów serwisów
• przygotowywanie kreacji mailingowych oraz newsletterów

WYMAGANIA:
• bardzo dobra znajomość języka niemieckiego – WARUNEK KONIECZNY
• chęć relokacji do Monachium
• bardzo dobra znajomość: Photoshop, Macromedia (Flash MX,Fireworks itp), HTML, JavaScript, css, Flash
• podstawowa lub średnio-zaawansowana znajomość PHP
• komunikatywność
• umiejętność pracy w zespole
• kreatywność poparta portfolio

MILE WIDZIANA:
• znajomość Flash
• znajomość WordPress

OFERUJEMY:
• atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia i umiejętności kandydata
• pełną wyzwań pracę, która pomoże Ci zdobyć doświadczenie
• pracę w oparciu o umowę o pracę
• bardzo dobre warunki pracy w prężnie rozwijającej się spółce niemieckiej

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-07-25
Wyświetlona: 3799 razy