Programista Java

praca it: etat dla Talent Partners / Gliwice

Tagi: Java Programista

Aktualnie poszukuję Programisty Java dla renomowanej i rozwijającej się firmy międzynarodowej z siedzibą Gliwicach.

Najważniejsze obowiązki:

-programowanie w języku Java aplikacji intranetowych oraz własnego systemu ERP,
-rozwój istniejącego oprogramowania oraz wdrażanie nowatorskich rozwiązań,
-samodzielny rozwój projektów na podstawie przekazanych zadań i koncepcji.

Wymagania:

-wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne,
-praktyczna umiejętność programowania w języku Java, Swing i SQL, znajomość UML,
-komunikatywna znajomość języka angielskiego,
-umiejętność pracy w zespole,
-gotowość do odbywania szkoleń zagranicznych.

Mile widziane:

-znajomość technologii Java EE (Tomcat, JSP, XML, Spring),
-znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

-ciekawą i pewną wyzwań pracę w nowoczesnym, międzynarodowym przedsiębiorstwie,
-rozwój zawodowy na wielu płaszczyznach,
-opiekę medyczną,
-atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-09-17
Wyświetlona: 6838 razy