Tester oprogramowania

praca it: etat dla Aduma S.A. / Wrocław

Tagi: testy C++ flash GUI

Aduma S.A., lider rynku rozwiązań interaktywnych i dotykowych zatrudni ambitnych ludzi, którzy będą tworzyć z nami nowe technologie. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Wymagania:

· wykształcenie wyższe lub co najmniej 5 rok studiów (informatyka lub kierunki pokrewne),
· sumienność, zaangażowanie, pomysłowość,
· dociekliwość, rzetelność i spostrzegawczość,
· umiejętności analityczne,
· samodzielność i dobra organizacja pracy,
· umiejętność pracy w zespole,
· znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnego korzystania z dokumentacji technicznej.

Mile widziane:

· doświadczenie w przeprowadzaniu testów systemów informatycznych,
· doświadczenie w przygotowywaniu testów automatycznych (Jenkins),
· znajomość systemu JIRA,
· doświadczenie w testowaniu interfejsów użytkownika.

Zakres obowiązków:

Testowanie aplikacji oraz komponentów przygotowywanych przez naszą firmę. Testy będą przeprowadzane zarówno w postaci implementacji testów jednostkowych, jak i testów aplikacji interaktywnych, np. dotykowych, reagujących na ruch. Testowanie instalatorów (testy zgodności ze specyfikacją procesu instalacji). Testowanie zgodności aplikacji z nowymi sterownikami lub sprzętem.

Oferujemy:

· stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę,
· pracę w dynamicznym młodym zespole,
· elastyczne godziny pracy,
· możliwość rozwoju,
· możliwość tworzenia innowacyjnych rozwiązań.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-10-09
Wyświetlona: 5125 razy