Projektant / Developer GUI

praca it: etat dla HANTER / Warszawa

Tagi: C# programista GUI UI developer

Dla naszego Klienta – organizacji zajmującej się badaniami z zakresu ekonomii i innych nauk społecznych, oraz rozwojem oprogramowania wspierającego prace analityczne i obliczeniowe – poszukujemy osoby na stanowisko:

Projektant / Developer
Graficznych Interfejsów Użytkownika

Zakres obowiązków:
Podstawowym zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie utrzymanie i rozwój istniejącej aplikacji (aplikacja składa się z warstwy graficznej napisanej w języku C# oraz warstwy numerycznej w języku C++) umożliwiającej użytkownikom analizę modeli ekonomicznych:

- rozwój interfejsu użytkownika oraz jego integracja z bibliotekami numerycznymi
- projektowanie interfejsu użytkownika ze szczególnym uwzględnieniem strony graficznej i łatwości obsługi przez użytkownika docelowego
- testowanie części graficznej aplikacji oraz wdrożenie systemu
- dbałość o jakość i czytelność kodu

Oczekiwania wobec Kandydatów:
- bardzo dobra znajomość języka C#
- dobra znajomość języka C++ oraz CLR
- doświadczenie w projektowaniu i budowaniu graficznych interfejsów użytkownika
- znajomość języka Matlab – będzie dodatkowym atutem
- znajomość metod numerycznych – będzie dodatkowym atutem

Oferta naszego Klienta:
- umowa o pracę oraz stabilne zatrudnienie
- perspektywa pracy w ciekawym środowisku wśród doświadczonych ekonomistów, analityków i programistów
- dostęp do wiedzy zgromadzonej przez firmę w dotychczasowej pracy naukowej i badawczej
- możliwość rozwoju zawodowego
- szansa na pracę w młodym i dynamicznym zespole

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-11-12
Wyświetlona: 5425 razy