JAVA Developer (Gliwice)

praca it: etat dla New-Invest / Gliwice

Tagi: JAVA SQL developer Swing ERP

New-Invest jest certyfikowaną agencją doradztwa personalnego specjalizującą się w pozyskiwaniu profesjonalnej kadry z branży IT. Obecnie dla naszego klienta – międzynarodowego producenta technologii intralogistycznych z kapitałem niemieckim, poszukujemy osoby na stanowisko:

JAVA Developer
(Gliwice i okolice)

Wymagania:

  • Min. Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w programowaniu w językach: JAVA, Swing i SQL, UML
  • Gotowość do odbywania zagranicznych wyjazdów na terenie Europy (uczestnictwo w szkoleniach i przejmowanie projektów)
  • Wykształcenie wyższe (informatyczne lub pokrewne)
  • Mile widziana znajomość technologii Java EE, szczególnie Tomcat, XML, Spring, JPA/Hibernate
  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie, utrzymywanie i rozwijanie systemu ERP, aplikacji bazodanowych oraz serwisów intranetowych
  • Integrowanie z systemami zewnętrznymi
  • Tworzenie dokumentacji oprogramowania
  • Wdrażanie testów jednostkowych i integracyjnych

Oferujemy:

  • Pracę w zespole specjalistów
  • Opiekę medyczną
  • Szkolenia i konferencje
  • Pracę w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjna płaca zależne od kwalifikacji i wyników
  • Wsparcie przy ewentualnej relokacji

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-11-30
Wyświetlona: 6581 razy