Java Developer

praca it: etat dla Talent Partners / Gliwice

Tagi: Java Programowanie

Dla naszego Klienta – dużej, renomowanej i rozwijającej się firmy międzynarodowej, w związku z rozwojem i planowanym otwarciem nowej siedziby w Gliwicach, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Nr ref. JD/144/2012
Miejsce pracy: Gliwice

Najważniejsze obowiązki:

-programowanie w języku Java aplikacji intranetowych oraz własnego systemu ERP,
-rozwój istniejącego oprogramowania oraz wdrażanie nowatorskich rozwiązań,
-samodzielny rozwój projektów na podstawie przekazanych zadań i koncepcji.

Wymagania:

-wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne,
-umiejętność programowania w języku Java, Swing i SQL,
-znajomość UML,
-znajomość języka angielskiego – poziom przynajmniej komunikatywny,
-umiejętność pracy w zespole,
-otwartość, pozytywne nastawienie i chęć rozwoju.

Mile widziane:

-znajomość technologii Java EE (Tomcat, JSP, XML, Spring),
-znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

-ciekawą i pełną wyzwań pracę w nowoczesnym, międzynarodowym i rozwijającym się przedsiębiorstwie,
-pracę z wysokiej klasy specjalistami,
-atrakcyjne warunki płacowe adekwatne do posiadanych kwalifikacji,
-pakiet socjalny, w tym m.in. opieka medyczna,
-udział w szkoleniach i konferencjach (także międzynarodowych),
-pomoc przy relokacji dla osób z innych regionów kraju.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-12-10
Wyświetlona: 6482 razy