Programista PHP

zlecenia it dla Somtive Sp. z o. o. / Bełchatów

Tagi: Programista PHP MySQL Kohana

Pracodawca:
Firma SOMTIVE Sp. z o. o. z siedzibą w Kleszczowie (najbogatsza gmina w Polsce). Tworzymy innowacyjną platformę internetową (model SaaS). Działamy na rynku globalnym. Poszukujemy kreatywnej, młodej osoby do pracy w naszym biurze na stanowisku programista PHP.
Zakres zadań:
• tworzenie oprogramowania zorientowanego obiektowo realizującego połączenia
z zewnętrznymi serwisami;
• implementacja mechanizmu bezpiecznego przechowywania bardzo dużej ilości danych;
• tworzenie aplikacji obsługującej Ajax, zewnętrzne API, generowanie danych w czasie rzeczywistym, rozbudowane metody cache.
Wymagania:
• bardzo dobra znajomość PHP5 oraz MySQL;
• doświadczenie w korzystaniu z memcached oraz APC;
• minimum 2 – letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku programista PHP;
• umiejętność stosowania wzorców projektowych;
• znajomość zagadnień projektowania obiektowego;
• znajomość systemów kontroli wersji Git i SVN;
• znajomość diagramów UML;
• wykształcenie kierunkowe.
Mile widziana:
• znajomość frameworka Kohana;
• znajomość lub chęć nauki Ruby on Rails;
• znajomość Redis, MangoDB, HBase;
• znajomość API: Facebook Open Graph, Twitter, Flickr, Google, LinkedIn.
Oferujemy:
• udział w unikatowym projekcie;
• możliwość rozwoju poprzez pracę nad globalnym produktem;
• miłą atmosferę pracy;
• pracę w pełnym wymiarze godzin;
• umowę o dzieło / fakturę VAT.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-01-15
Wyświetlona: 8721 razy