Senior Tester

praca it: etat dla IT Kontrakt Sp. z o.o. / Wrocław

Tagi: tester senior Selenium QTP Phyton

Do prestiżowego projektu informatycznego poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Nr ref.: AKO/ST/WRO/12/S

Obowiązki:
- Testowanie aplikacji biznesowych z użyciem nowoczesnych metod i narzędzi do testowania w dużym międzynarodowym zespole projektowym
- Wykonywanie testów manualnych i automatycznych
- Przygotowywanie środowiska testowego
- Analiza wymagań
- Przygotowywanie i przeprowadzanie planów testów, jak również tworzenie i wykonywanie przypadków testowych na różnych poziomach testowania
- Projektowanie i rozwijanie procedur testowych
- Cykliczne sporządzanie raportów z przeprowadzanych testów, tworzenie metryk
- Współpraca z analitykami i programistami
- Prowadzenie dokumentacji technicznej

Wymagania:
- Min. 4-letnie doświadczenie na stanowisku testera oprogramowania
- Doświadczenie w automatyzacji testów i ich integracji
- Doświadczenie z różnymi metodykami testowania oprogramowania oraz z narzędziami do automatycznego testowania (QTP, SOAtest 6.x, Selenium, JMeter lub pokrewne)
- Umiejętność pisania dokumentacji technicznej oraz tworzenia przypadków testowych
- Znajomość języków programowania (Phyton, Unix, Shell lub pokrewne)
- Dobra znajomość j. angielskiego
- Mile widziany certyfikat ISEB/ISTQB
- Samodzielność i dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy:
- Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
- Stabilną pracę wśród profesjonalistów
- Urozmaicony zakres prowadzonych projektów
- Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
- Prywatną opiekę medyczną

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-01-19
Wyświetlona: 4695 razy