Samodzielny Programista PHP - Web Developer WordPress

praca it: etat dla Webvariation UCD / Warszawa

Tagi: programista PHP WordPress web developer

Opis stanowiska:
Jeśli nie chcesz, aby pracodawca rozliczał się z godzin pracy, a z wykonanych zadań, jeśli oczekujesz poczucia bezpieczeństwa, ale jednocześnie wolności i dużej swobody ta oferta jest dla Ciebie! Poszukujemy zdolnych, samodzielnych programistów, otwartych na ciekawe, referencyjne projekty. Osób dynamicznych, komunikatywnych, dobrze czujących się w pracy zespołowej.

Wymagania:
- weryfikowalne doświadczenia jako główny programista – wykonawca w minimum 3 projektach webowych;
- biegła znajomość i programowanie w środowisku PHP, JavaScript, MySQL (przywiązanie do zapewnienia dobrej jakości kodu);
- bardzo dobra znajomość platform Wordpress (najlepiej portfolio wdrożeń);
- znajomość front-endowych technologii (XHTML, CSS, jQuery);
- terminowość;
- samodzielność.

Mile widziane:
- doświadczenie we wdrażaniu aplikacji konkursowych na Facebooku;
- wykształcenie kierunkowe (Matematyka/Informatyka);
- znajomość zagadnień SEO.

Oferujemy:
- Pracę przy dużym, referencyjnym projekcie dla znanej marki;
- Atrakcyjne wynagrodzenie;
- Dodatkowe świadczenia;
- Swobodną atmosferę w pracy, w firmie, w której liczą się efekty, a nie przepracowane godziny!

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-01-28
Wyświetlona: 4938 razy