Starszy Konsultant SAP

praca it: etat dla Talent Partners / Niemcy

Tagi: Konsultant SAP SAP

Dla naszego Klienta – renomowanej firmy z branży IT zlokalizowanej na terenie Niemiec, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Nr ref. KSAP/27/13
Miejsce pracy: Niemcy

Najważniejsze obowiązki:

* projektowanie i kontrola zadań, * doradztwo w zakresie technologii po stronie klienta, * wsparcie dla innych członków zespołu, * rozwój swojej wiedzy na temat stosowanych w danym projekcie technologii.

Wymagania:

* wykształcenie wyższe techniczne, * min. 3 lata doświadczenia w obszarze SAP, * doświadczenie w pracy z przynajmniej jednym modułem SAP (MM/SD/PP & QM lub innym), * orientacja techniczna (np. doświadczenie w ABAP, Java, BW Reporting, Business Objects), * bardzo dobra znajomość języka niemieckiego, * komunikatywność, * rozwinięte umiejętności analityczne, * gotowość do pracy w Niemczech.

Mile widziane:

* znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

* stabilną i ciekawą pracę w renomowanej firmie w Niemczech, * możliwości rozwoju, * atrakcyjne wynagrodzenie na poziomie europejskim, * narzędzia pracy (iPhone, laptop), * samochód służbowy z kartą paliwową.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-02-25
Wyświetlona: 5730 razy