Grafik / Webdeveloper

praca it: etat dla Money.pl Sp. z .o.o. / Wrocław

Tagi: HTML CSS Photoshop Dreamweaver Corel

Zadania:

  • przygotowanie projektów graficznych dla serwisów internetowych Money.pl;
  • tworzenie szablonów HTML/CSS;
  • współpraca z poszczególnymi działami firmy.

Wymagania:

  • doświadczenie w tworzeniu projektów stron www;
  • doświadczenie w projektowaniu grafiki dla aplikacji i stron mobilnych;
  • znajomość programów graficznych (Adobe Photoshop, Adobe Dreamweaver, Adobe Flash, Corel Draw);
  • znajomość XHTML, CSS2/CSS3;
  • znajomość Flash oraz podstaw ActionScript;
  • samodzielność w realizowaniu przydzielanych zadań;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • mile widziane doświadczenie w przygotowaniu projektów PDF w programach Corel, Indesign).

Oferujemy:

  • współudział przy tworzeniu nowych projektów;
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się spółce internetowej – lidera branży;
  • pracę z nowymi technologiami i rozwiązaniami w branży internetowej;
  • nowoczesną organizację pracy;
  • atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-03-07
Wyświetlona: 5822 razy