Business Objects Consultant

praca it: etat dla Cyclad Polska / Warszawa

Tagi: Business Objects Consultant

Cyclad jest międzynarodową firmą konsultingową działającą w branży IT/ITC. Od 2007 roku wspieramy naszych Klientów i Partnerów na rynku europejskim w realizacji różnorodnych projektów. Misją naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie technologii informatycznych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu troski o rozwój i satysfakcję zawodową naszych Konsultantów.

Opis stanowiska:
• Projektowanie i rozwój aplikacji w środowisku Business Object XI
• Przygotowywanie raportów oraz dokumantacji technicznej
• Wdrażanie nowych użytkowników biznesowych, jak również wsparcie obecnych w rozwijaniu raportów
• Współpraca z anglojęzycznymi członkami grup projektowych

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
• Około 4 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
• Doświadczenie w pracy z:
o BusinessObjects Enterprise XI R2
o BusinessObject Designer
o BusinessObject Reporting
o BusinessObjects Enterprise XI R2: administracja serwerów
o BusinessObjects Infoview
• Zorientowanie na klienta
• Umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy:
• Pracę w międzynarodowym środowisku
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Pakiet relokacyjny
• Prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie
• Pracę projektową

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-03-07
Wyświetlona: 5425 razy