Programista Java/ JEE

zlecenia it dla ITalents / Gliwice

Tagi: java J2EE Sprng Flex

Do jednego z projektów informatycznych, realizowanego przy współpracy z naszym kluczowym klientem, Connectis poszukuje specjalistów na stanowisko Programisty Java.

Opis stanowiska:
- Tworzenie kodu źródłowego aplikacji w technologii J2EE
- Testy jednostkowe wytwarzanego oprogramowania
- Raportowanie wyników pracy do lidera technicznego projektu
- Opracowanie dokumentacji technicznej wytwarzanego oprogramowania

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
- Bardzo dobra znajomość języka Java
- Dobra znajomość Adobe Flex
- Znajomość technologii: J2EE, Spring, WebServices
- Znajomość relacyjnych baz danych oraz języka SQL
- Mile widziana znajomość serwera aplikacji jBoss oraz technologii OSGi
- Znajomość j.angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej oraz komentowanie i dokumentowanie kodu

Oferujemy:
- Elastyczne godziny pracy
- Elastyczne formy zatrudnienia
- Całościowe wsparcie na projekcie
- Możliwość rozwoju zawodowego wśród wysokiej klasy specjalistów

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-03-19
Wyświetlona: 6216 razy