Programista Java (M/K)

praca it: etat dla Stegmann Polska Sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: Programowanie Programista Java J2EE HTML JSP SQL

STEGMANN Polska Sp. z o.o. należy do Grupy 7(S) znajdującej się w czołówce Agencji Doradztwa Personalnego w Europie. Nasza firma świadczy wysokiej jakości wyspecjalizowane usługi z zakresu pośrednictwa pracy, leasingu pracowniczego oraz doradztwa w 7 branżach.
Dla naszego Klienta, poszukujemy Kandydatów/ek na stanowisko:

Programista JAVA (M/K)
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref: PJ/1336/WAW

Opis stanowiska:

Budowanie i rozwijanie aplikacji oraz systemów informatycznych
Diagnozowanie oraz rozwiązywanie problemów technicznych
Współpraca z zespołem analitycznym i zespołem kontroli jakości
Tworzenie i koordynowanie dokumentacji programistycznej i projektowej
Udział w wewnętrznych projektach

Wymagania:

Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunkowe
Doświadczenie w projektach wykorzystujących Javę/J2EE
Bardzo dobra znajomość Javy SE
Bardzo dobra znajomość, HTML, JSP
Dobra znajomość relacyjnej bazy danych, dobra znajomość SQL
Co najmniej podstawowa znajomość wzorców projektowych
Dobra znajomość frameworków Javowych
Znajomość co najmniej podstaw J2EE
Co najmniej dobra znajomość notacji UML
Dobra znajomość jęz. angielskiego w mowie i piśmie
Umiejętność pracy w zespole
Komunikatywność
Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku
Pełne wyzwań i dające możliwość kreatywnego myślenia środowisko
Pracę w kulturze zorientowanej na osiągnięcia, gdzie każdy z nas ma wyznaczone wartości i cele oraz jest za nie nagradzany
Umowę o pracę

Zapraszamy także innych SPECJALISTÓW do kontaktu z naszymi SPECJALISTAMI.

Prosimy o dopisanie na swojej ofercie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez firmę Stegmann Polska Sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych DZ. Ust. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zmianami).

Certyfikat 1003

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-04-03
Wyświetlona: 5045 razy