Kierownik Działu Handlowego

praca it: etat dla CYCLAD Polska / Katowice

Tagi: handel kierownik

Kierownik działu handlowego
Radzionków

Cyclad jest międzynarodową firmą konsultingową działającą w branży IT/ITC. Od 2007 roku wspieramy naszych Klientów i Partnerów na rynku europejskim w realizacji różnorodnych projektów. Misją naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie technologii informatycznych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu troski o rozwój i satysfakcję zawodową naszych Konsultantów.

Opis stanowiska:
• Koordynacja pracy działu handlowego
• Zapewnienie profesjonalnej obsługi klientów
• Współtworzenie polityki handlowej firmy
• Prowadzenie negocjacji, zawieranie umów oraz nadzorowanie procesu realizacji zamówień
• Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i nawiązywanie kontaktów handlowych
• Monitoring rynku IT

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe (ekonomiczne, informatyczne lub pokrewne)
• Kilkuletnie doświadczenie w pracy z Klientem
• Doświadczenie w koordynowaniu zespołem
• Umiejętność budowania relacji z dostawcami
• Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:
• Możliwość rozwoju zawodowego w gronie specjalistów i ekspertów
• Udział w realizacji ciekawych projektów w zakresie nowych technologii informatycznych
• Bardzo dobre warunki zatrudnienia

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-04-17
Wyświetlona: 5651 razy