Pozycjoner SEO, SEM / Specjalista ds. Pozycjonowania

praca it: etat dla Talent Partners / Gliwice

Tagi: pozycjoner pozycjonowanie SEO SEM

Dla naszego Klienta – prężnie rozwijającej się firmy z branży reklamy internetowej z siedzibą w Gliwicach – poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Nr ref. PZ/69/13
Miejsce pracy: Gliwice

Najważniejsze obowiązki:
- optymalizacja i pozycjonowanie stron internetowych klientów firmy,
- nadzór nad systemami pozycjonującymi,
- monitorowanie projektów SEO,
- tworzenie i utrzymanie serwisów internetowych na potrzeby projektów SEO,
- budowa stron www,
- rozwijanie własnych umiejętności oraz ciągłe poszerzanie wiedzy z zakresu pozycjonowania.

Wymagania:
- wykształcenie z zakresu IT – preferowane wyższe,
- doświadczenie w pozycjonowaniu stron www,
- praktyczna wiedza z zakresu pozycjonowania stron,
- znajomość technologii tworzenia stron www,
- praktyczna znajomość HTML, CSS, PHP, MySQL,
- umiejętność analitycznego myślenia,
- zaangażowanie w wykonywaną pracę,
- duży poziom samodyscypliny,
- umiejętność współpracy.

Oferujemy:
- pracę w dynamicznej i rozwijającej się firmie nastawionej na nowe technologie,
- atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + premia zależna od wyników pozycjonowania,
- pracę w młodym, dynamicznym zespole,
- przyjazną atmosferę.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-05-06
Wyświetlona: 6445 razy