Flash AS3 Developer

praca it: etat dla Technigon / Cała Polska

Tagi: XHTML CSS JS PHP5 MySql

Technigon, firma specjalizująca się w tworzeniu mobilnych rozwiązań dla biznesu, prowadzi obecnie rekrutację na następujące stanowisko:

Programista AS3

Zakres obowiązków:
• Budowa oprogramowania w technologii ActionScript 3.0 na podstawie wytycznych otrzymywanych od projektantów
• Utrzymywanie tworzonego kodu oraz współpraca z innymi programistami
• Współudział w projektowaniu i modelowaniu nowych modułów systemów informatycznych
• Analiza potrzeb Klienta i tworzenie specyfikacji

Wymagania:
• Doświadczenie w programowaniu aplikacji webowych
• Bardzo dobra znajomość środowiska Flash CS3/CS5
• Dobra znajomość programowania obiektowego
• Język angielski w zakresie umiejętności czytania dokumentacji technicznej
• Kreatywność, innowacyjność
• Samodzielność i odpowiedzialność
• Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
• Chęć rozwoju umiejętności zawodowych

Dodatkowym atutem będzie:
• Znajomość AMFPHP, Adobe AIR, Flex, SWF Studio lub ZINC, a także znajomość XHTML, CSS i JS, PHP5 i MySql

Oferujemy:
• Udział w prestiżowych projektach
• Konkurencyjne wynagrodzenie
• Pracę w młodym, ambitnym zespole
• Możliwość szybkiego awansu oraz rozwoju zawodowego
• Pracę przy nowoczesnych, ciekawych projektach
• Pakiet medyczny
• Elastyczne godziny pracy, a nawet możliwość pracy z domu
• Współfinansowanie żłobka i przedszkola
• Bilety do kina, teatru

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-05-07
Wyświetlona: 4689 razy