Programista Android

praca it: etat dla Advantage / Francja

Tagi: Android C C++ C# Java

Integrator rozwiązań z obszaru szkoleń | HR poszukuje osoby do stałej współpracy na stanowisko Programista Android

Francja – praca zdalna

Zadania :

Koncepcja i rozwój aplikacji i gier na platformę Android Analiza wymagań i opracowywanie studiów wykonalności Tworzenie nowych rozwiązań dotyczących ergonomii aplikacji Udział w tworzeniu Framework dla gier do wykorzystania w wielu aplikacjach Android Zapewnienie zgodności technicznej i funkcjonalnej Tworzenie dokumentacji technicznej Udział w wypracowywaniu najlepszych praktyk

Wymagania :

Wykształcenie wyższe informatyczne, elektroniczne, telekomunikacyjne Dobra znajomość zagadnień technologii mobilnych Znajomość jednego z języków programowania C/C++, C#, Java(Android), Python, Java SE Znajomość JSON, REST, Webservices, API, JIRA/Confluence, SVN Znajomość systemu operacyjnego Linux od strony użytkownika i programisty Znajomość systemu Android od strony programisty Doświadczenie w pracy z Agile (Scrum) Dynamika i samodzielność działania Otwartość na nowe pomysły Nastawienie na pracę zespołową Umiejętność analitycznego myślenia i efektywnego rozwiązywania problemów Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie Znajomość języka francuskiego mile widziana

Oferujemy :

Wymagające i dynamiczne środowisko pracy Atrakcyjny pakiet benefitów Indywidualne podejście do zgłaszanych pomysłów

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-05-15
Wyświetlona: 10148 razy