Tester Oprogramowania Bankowego

praca it: etat dla VLOG sp.z.o.o. / Warszawa

Tagi: tester test testing testowanie software

TESTER OPROGRAMOWANIA

Opis stanowiska:
• Testowanie aplikacji bankowych z użyciem nowoczesnych metod i narzędzi do testowania, na samodzielnym stanowisku
• Analiza wymagań,
• Przygotowywanie i przeprowadzanie planów testów, jak również tworzenie i wykonywanie przypadków testowych na różnych poziomach testowania,
• Sporządzanie raportów z przeprowadzanych testów

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne,
• Około 2 letnie doświadczenie w testowaniu aplikacji (testy techniczne, wydajnościowe, funkcjonalne, akceptacyjne, automatyczne itp.)
• Doświadczenie w testowaniu aplikacji dla branży bankowej/ubezpieczeniowej/telekomunikacyjnej
• Doświadczenie w przygotowywaniu specyfikacji testów, scenariuszy testowych oraz dokumentowania wyników testów
• Znajomość metodologii i narzędzi do testowania oraz raportowania błędów
• Certyfikat ISEB/ ISTQB mile widziany
• Samodzielność i dobra organizacja pracy.

Oferujemy:
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Udział w ciekawych i zróżnicowanych projektach
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Prywatna opieka medyczna
• Pakiet ubezpieczeniowy
• Imprezy integracyjne
• Przyjazną atmosferę w pracy
• Mozliwość wyboru formy współpracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-05-17
Wyświetlona: 5150 razy