zatrudnię pozycjonera

praca it: etat dla Badzwidoczny.pl / Sopot

Tagi: Pozycjonowanie PHP MySQL Java Flash

Bądzwidoczny.pl

[email protected]
Sopot
Al. Niepodległości 735/4

wymagania:
KONIECZNIE:

zainteresowanie tematyką marketingu internetowego,
samodzielność, sumienność i dobra organizacja pracy,
komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
bardzo dobra znajomość języka angielskiego (mile widziane).
znajomość CSS, HTML oraz składni stron WWW, umożliwiająca wdrażanie zmian optymalizacyjnych,
znajomość narzędzi pozycjonerskich,
umiejętność oceny, audytowania oraz optymalizacji stron www pod kątem wyszukiwarek,
praktycznej umiejętność badania i analizy słów kluczowych pod kątem SEO,
biegłości w budowaniu i linkowaniu zaplecza,
podstawowa znajomość PHP,
zaangażowanie, efektywność w działaniu oraz kreatywne podejście do stawianych zadań,

obowiązki:
optymalizacja serwisów WWW,
planowanie działań oraz realizacja strategii SEO,
budowanie zaplecza do pozycjonowanych serwisów,
pozycjonowanie fraz na wysokie pozycje w wyszukiwarkach.

oferujemy:
wdrażanie ciekawych, nowatorskich projektów w dziedzinie SEO,
pełną wyzwań pracę w bardzo dynamicznym środowisku branży internetowej,
atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia i osiąganych wyników,
pewność zatrudnienia w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
możliwość rozwoju zawodowego,
pracę w zespole zdolnych specjalistów, możliwość szkoleń zawodowych,
miłą atmosferę pracy,
zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
pracę od poniedziałku do piątku w godzinach biurowych.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-05-23
Wyświetlona: 6601 razy