Senior GUI Developer

praca it: etat dla CYCLAD SP. Z O.O. / Warszawa

Tagi: GUI JAVA ORM Agile

Warszawa

Cyclad jest międzynarodową firmą konsultingową działającą w branży IT/ITC. Od 2007 roku wspieramy naszych Klientów i Partnerów na rynku europejskim w realizacji różnorodnych projektów. Misją naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie technologii informatycznych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu troski o rozwój i satysfakcję zawodową naszych Konsultantów.

Opis stanowiska:
• Programowanie interfejsu użytkownika
• Tworzenie specyfikacji technicznych i wymagań rozwiązań projektowych

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
• Znajomość języka Java
• Umiejętność korzystania z wzorców projektowych i dobrych praktyk programowania
• Znajomość procesu tworzenia, rozwoju i testowania kodu
• Projektowanie i wdrażanie webowego interfejsu
• Praktyczne doświadczenie z IoC i frameworku ORM

Oferujemy:
• Pracę w międzynarodowym środowisku z zespołem profesjonalistów
• Konkurencyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny
• Możliwość rozwoju zawodowego

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-05-31
Wyświetlona: 4720 razy