GUI Developer/ Designer Kraków

praca it: etat dla New-Invest / Cała Polska

Tagi: gui ux c# wpf developer designer

New-Invest jest agencją doradztwa personalnego specjalizującą się w pozyskiwaniu
profesjonalnej kadry z branży IT. Obecnie na terenie Krakowa poszukujemy kandydatów na
stanowisko:

GUI Designer- Developer
Miejsce pracy: Kraków

Nasz Klient specjalizuje się w najnowocześniejszych technologiach transmisji
bezprzewodowych (głównie protokół 3G (UMTS), w mniejszym stopniu LTE i 2G).
Produkuje oprogramowanie dla systemów testujących telefony komórkowe. Głównymi
odbiorcami są producenci telefonów oraz operatorzy sieci. Firma prowadzi ścisłą współpracę
ze światowymi liderami w dziedzinie produkcji telefonów. Swoim pracownikom zapewnia
dostęp do najnowocześniejszych systemów i narzędzi pracy.

Opis stanowiska:
Praca na stanowisku zawiera szeroki zakres obowiązków zmieniających się w miarę realizacji
projektów. W pierwszym etapie zadaniem Kandydata będzie opanowanie protokołu 3G na
oczekiwanym poziomie. Pracownik będzie współpracował równolegle z zespołem
developerów w UK.
Do głównych obowiązków należą m.in:
- rozwój oprogramowania narzędziowego i aplikacji klienta ze szczególnym uwzględnieniem
graficznych interfejsów użytkownika (GUI)
- współpraca z międzynarodowymi zespołami na etapach definiowania wymagań,
projektowania, implementacji, testowania i wdrażania w celu dostarczenia rozwiązań
najlepszych technicznie, wydajnościowo i jakościowo
- krótkoterminowe wyjazdy zagraniczne

Oferujemy:
- zatrudnienie na jasnych i stabilnych warunkach w rozwijającej się firmie, której rozwiązania
są stosowane przez światowych liderów w branży telekomunikacyjnej,
- bardzo dobre warunki finansowe,
- zgrany i profesjonalny zespół współpracowników,
- pracę przy ambitnych i ciekawych projektach,
- międzynarodowe środowisko pracy, współpraca z zespołem programistów z UK (możliwość
wyjazdów oraz szkoleń w Wielkiej Brytanii),
- dostęp do najnowszych systemów i narzędzi pracy,
- samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy
- prywatna opieka medyczna,
- elastyczność formy współpracy (uzależnione od preferencji Kandydata),
- premie, nagrody uznaniowe,
- finansowy pakiet relokacyjny dla Kandydatów spoza Krakowa

Wymagania:
- wykształcenie wyższe o profilu informatycznym, telekomunikacyjnym lub pokrewnym
- min. 3 lata komercyjnego doświadczenia zawodowego
- doświadczenie w projektowaniu i wytwarzaniu graficznych interfejsów użytkownika (GUI)
z wykorzystaniem C#, WPF
- doświadczenie w projektowaniu zorientowanym na użytkownika (UX)
- znajomość narzędzi wspomagających wytwarzanie oprogramowania w środowisku Window
( preferowane Windows Development Toolset)
- doskonałe zdolności analityczne i diagnostyczne
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikacje i pracę
z dokumentacją techniczną
- znajomość zagadnień kontroli wersji i zarządzania zmianami
- umiejętność współpracy w zespole
- mile widziane: duża samodzielność działania, praktyczna znajomość wszystkich etapów
procesu wytwarzania oprogramowania znajomość: zagadnień programowania obiektowego i
wielowątkowego , MVVM, Prism, Telerik, bezprzewodowych protokołów komunikacyjnych
(2G, 3G, LTE) oraz języka C++

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-07-04
Wyświetlona: 4725 razy