Programista C++/Qt

praca it: etat dla Synergia Tech Polska Sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: Programista C++ Qt automatyka budynkowa

Obowiązki:

- implementacja nowych funkcjonalności systemu automatyki budynkowej;

- rozbudowa oraz refaktoryzacja istniejącego oprogramowania.

Wymagania:

- bardzo dobra znajomość języka C/C++ oraz frameworku Qt

- podstawowa znajomość Java;

- dobra znajomość Linuxa (zasady działania, skryptowanie);

- umiejętność projektowania aplikacji modułowych; korzystanie ze wzorców projektowych;

- doświadczenie w tworzeniu graficznych interfejsów użytkownika (GUI);

- umiejętność rozwiązywania problemów;

- dążenie do ciągłego rozwijania się, otwartość na nowe technologie;

- wymagany kierunek – informatyka lub pochodne (możliwość pracy także dla studentów);

- konieczne zaangażowanie w pracę.

Mile widziane:

- znajomość technologii webowych;

- znajomość rozproszonego systemu kontroli wersji (git) bądź doświadczenie z innymi tego typu;

- znajomość przemysłowych protokołów komunikacyjnych – np. Modbus, BACnet, etc.

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie;

- pracę w młodym, zgranym zespole – luźną atmosferę w biurze;

- możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji (praca ze stale rozwijaną technologią);

- możliwe różne formy zatrudnienia – praca na pełny (preferowana opcja) lub pół etatu.

Informacje o firmie:

- lokalizacja: Warszawa, ul. Bysławska (bardzo dobry dojazd kolejami SKM oraz KM);

- www: http://www.synergiatech.pl/

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-07-07
Wyświetlona: 5386 razy