Senior Incident Manager

praca it: etat dla Cyclad Polska / Katowice

Tagi: Incident manager ItIL

Cyclad jest międzynarodową firmą konsultingową działającą w branży IT/ITC. Od 2007 roku wspieramy naszych Klientów i Partnerów na rynku europejskim w realizacji różnorodnych projektów. Misją naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie technologii informatycznych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu troski o rozwój i satysfakcję zawodową naszych Konsultantów.

Obecnie dla jednego z naszych klientów, międzynarodowej firmy outsourcingowej, poszukujemy osób zainteresowanych pracą w Katowicach na stanowisku Senior Incident Manager.

Opis stanowiska:
• Zarządzanie incydentami w infrastrukturze i aplikacjach Klienta
• Rejestracja, klasyfikacja, badanie i diagnoza incydentów
• Eskalacja, monitorowanie i komunikacja incydentów do klientów (subkontraktorzy oraz klienci wewnętrzni)
• Zapewnianie jakości podejmowanych działań i eskalacji w zgodzie z SLA
• Proaktywne identyfikowanie ryzyka wystąpienia incydentów
• Przekazywanie informacji statystycznych do celów raportowych SLA
• Rozpoznawanie i usprawnianie istniejących procesów i procedur celem zwiększenia wydajności
• Tworzenie dokumentacji

Wymagania:
• Znajomość jednej spośród technologii: sieci, systemy operacyjne, aplikacje internetowe
• Wiedza z zakresu zarządzania infrastrukturą IT
• Znajomość ITIL
• Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego
• Umiejętności interpersonalne
• Elastyczność

Firma oferuje:
• Ciekawą i stabilną pracę w międzynarodowym zespole
• Dodatkowe ubezpieczenie na życie
• Intensywny pakiet szkoleniowy
• Przyjazną atmosferę pracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-08-21
Wyświetlona: 5813 razy