Scrum master poszukiwany

praca it: etat dla Uniapol / Poznań

Tagi: Scrum master

Agencja pracy AP Uniapol Development Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje dla swojego klienta – producenta oprogramowania z wieloletnim doświadczeniem na rynku osoby zainteresowanej pracą na stanowisku:

OPIS STANOWISKA:
Zarządzanie zespołem SCRUM
Zwiększenie zaangażowania i integracji członków zespołu
Zbudowanie zespołu do realizacji nowego projektu w firmie
Zarządzanie procesem produkcji wg metodyki SCRUM
Integracja zespołu programistycznego
Polepszenie jakości pracy programistów oraz jakości wyników i pracy
Zwiększenie terminowości realizacji zadań zespołu programistów

Wymagania:
Wykształcenie wyższe techniczne
Doświadczenie w prowadzeniu zespołów SCRUM
Bardzo dobra znajomość platformy Windows i pakietu Office
Dobra znajomość języka angielskiego
Prawo jazdy kat. B
mile widziane:
Certyfikat CSM lub PSM
Doświadczenie przy produkcji i testowaniu oprogramowania
Doświadczenie przy tworzeniu oprogramowania WEB

Oferujemy:
Atrakcyjne wynagrodzenie
Pracę na pełny etat
Możliwość rozwoju zawodowego
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt
Pracę w młodym i doświadczonym zespole
Niezbędne narzędzia pracy
Pakiet medyczny

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-09-13
Wyświetlona: 5202 razy