Developer Aolikacji (C++, Qt)

praca it: etat dla New-Invest / Kraków

Tagi: C++ qt STL Boost

New-Invest jest agencją doradztwa personalnego specjalizującą się w pozyskiwaniu
profesjonalnej kadry z branży IT. Obecnie na terenie Krakowa poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Developer Aplikacji (C++, Qt)
Miejsce pracy: Kraków

Nasz Klient jest innowacyjnym start up’em powstałym w wyniku połączenia się dwóch innowacyjnych funduszy. Nadrzędną misją przedsiębiorstwa jest realizacja pomysłu stworzenia sposoby na bezpieczną wymianę danych. Zespół profesjonalistów tworzy oprogramowanie w lokalnej chmurze a opracowana technologia umożliwia bezpieczną komunikację bez stosowania serwerów centralnych. W związku z ciągłym rozwojem poszukuje kolejnego członka zespołu, który będzie odpowiedzialny za realizowanie funkcjonalności aplikacji będącej flagowym produktem zespołu.
Opis stanowiska:

Osoba, która dołączy do zespołu, będzie odpowiadała za realizowanie funkcjonalności głównego produktu firmy na platformach deskoptowych (Windows, Mac OSX i Linux) oraz w innych środowiskach (NAS, RaspberryPI). Jako samodzielny specjalista będzie miał dużą autonomią pracy oraz możliwość prezentacji i wdrożenia własnych pomysłów i rozwiązań.

Oferujemy:

- zatrudnienie na jasnych i stabilnych warunkach w rozwijającym się start up’ie
- zatrudnienie na pełen etat przy elastyczności formy współpracy
- okres wdrożenia się w projekt
- bardzo dobre warunki finansowe
- profesjonalny zespół współpracowników
- pracę przy ambitnych i innowacyjnym projekcie, własną technologię oraz działający produkt
- możliwości rozwoju własnego i produktu zgodnie przez wdrożenie autorskich rozwiązań
- międzynarodowe środowisko pracy i relacje z inwestorami z USA
- brak monotonni w pracy, korporacyjnego klimatu i sprawozdawczości. Nieformalna atmosfera pracy w zgranym zespole.

Wymagania:

- Dobra znajomość C/ C++, bibliotek STL/ BOOST, Qt oraz systemów Windows, OSX, Linux
- Pełnego zaangażowania w realizację pionierskiego projektu
- Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-11-27
Wyświetlona: 5304 razy