Specjalista ds. marketingu internetowego

praca it: etat dla MixMedia sp. z o.o. / Zabrze

Tagi: specjalista ds marketingu internetowego

MixMedia sp. z o.o. jeden z czołowych dystrybutorów sprzętu RTV, AGD, Multimedia w Polsce, właściciel kilku sklepów internetowych poszukuje na pełny etat w Zabrzu:

Zakres obowiązków:
• Planowanie i prowadzenie marketingu internetowego dla sklepów internetowych
• Podejmowanie działań marketingowych w celu generowania ruchu i sprzedaży na sklepach internetowych
• Planowanie, zlecanie agencjom zewnętrznym i rozliczanie kampanii SEM, social media i programów afiliacyjnych
• współpraca z porównywarkami cenowymi
• Monitoring i analiza efektywności akcji marketingowych, rekomendacje zmian
• Raportowanie wyników sprzedaży i odwiedzalności oraz rozliczanie efektywności kosztów prowadzonych kampanii
• Zarządzenie i aktualizacja treści w serwisach www
• Bieżący monitoring konkurencji, rynków oraz trendów
• Dbanie o realizację budżetu kampanii internetowych
• Współpraca z agencjami zewnętrznymi, grafikami, działem sprzedaży i zakupów

Wymagania:
• Doświadczenie na podobnym stanowisku
• Mile widziane doświadczenie w branży RTV AGD Multimedia, ew. w agencji interaktywnej
• praktyczna znajomość branży E-commerce i Internetu
• Samodzielność, odpowiedzialność, inicjatywa
• Znajomość narzędzi marketingu internetowego
• Biegłość w korzystaniu z Google Analytics

Oferujemy:
• Praca na pełny etap w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Samodzielne stanowisko podlegające bezpośrednio dyrektorowi marketingu

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-01-31
Wyświetlona: 4860 razy