Starszy Programista Java/J2EE

praca it: etat dla Experis IT (Manpower Group) / Bruksela

Tagi: java j2ee spring hibernate uml

Miejscem pracy będzie siedziba Komisji Europejskiej w Brukseli lub Luksemburgu (praca w godzinach urzędowania Komisji).

Opis stanowiska pracy:
• Analiza wymagań
• Tworzenie i utrzymanie aplikacji zgodnych ze specyfikacją
• Opracowywanie programów testowych
• Określanie i integracja komponentów technicznych
• Integracja z innymi aplikacjami
• Tworzenie dokumentacji technicznej
• Pomoc w szkoleniu administratorów i użytkowników systemu
• Pomoc w ocenie i testowaniu produktów dostarczonych przez inne zespoły, pod kątem wymogów i metodologii Komisji Europejskiej
• Udział w spotkaniach z Komisją Europejską

Wymagania:
• Doskonała znajomość Java/J2EE poparta co najmniej 6-letnim doświadczeniem na stanowiskach programistycznych
• Doskonała znajomość Spring i Hibernate
• Doświadczenie w tworzeniu i rozwoju aplikacji webowych w oparciu o architekturę wielowarstwową
• Dobra znajomość narzędzi do modelowania (najlepiej UML)
• Wiedza z zakresu metodologii rozwoju oprogramowania (najlepiej RUP )
• Dobra znajomość baz danych (najlepiej Oracle)
• Umiejętność radzenia sobie z szybko zmieniającymi się technologiami wykorzystywanymi w rozwoju aplikacji
• Zdolność do uczestniczenia w spotkaniach wielojęzycznych, łatwość komunikacji
• Zdolność do pracy w wielokulturowym środowisku, umiejętność pracy w grupie
• Biegła znajomość języka angielskiego
• Znajomość francuskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
• Zatrudnienie na kontrakt (B2B) na pół roku (z możliwością przedłużenia do 3 lat),
• Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
• Możliwość rozwoju
• Pracę w międzynarodowym środowisku dla Komisji Europejskiej

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-04-02
Wyświetlona: 7013 razy