Handlowiec IT

praca it: etat dla New-Invest / Warszawa

Tagi: sprzedaż handel it

Agencja personalna New- Invest, specjalizująca się w rekrutacjach profesjonalnej kadry z
branży IT, poszukuje obecnie dla swojego stałego klienta osoby na stanowiska:

Rejon pracy: woj. Mazowieckie

Klientem, dla którego rekrutujemy jest firma, która świadczy usługi informatyczne oraz
konsultingowe dla sektora finansowego. Firma mieści się w Warszawie (Mokotów)

Obowiązki:

· Sprzedaż produktów ( między innymi crm, programy księgowe),
· Kontakt z klientami z branży finansowej i ubezpieczeniowej (częściowe
pozyskiwanie nowych kontaktów oraz dostęp do bogatej bazy klientów),
· Aktywna sprzedaż, przygotowywanie oferty, umów, negocjacje handlowe
· Sprzedaż mobilna w B2B, brak kontaktu z osobami fizycznymi

Wymagania:

· Około dwuletnie doświadczenie w małej/średniej firmie na stanowisku handlowca
IT,
· Wykształcenie wyższe,
· Posiadanie lub możliwość założenia własnej działalności gospodarczej,
· Gotowość do podróży służbowych (docelowo praca na terenie całej Polski),
· Znajomość produktów w branży IT

Oferujemy:

· Narzędzia do pracy (auto służbowe, laptop, telefon)
· Wynagrodzenie: Podstawa +Premia

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-05-27
Wyświetlona: 5965 razy