Specjalista ds. e-commerce

praca it: etat dla Pracownia Mielewczyk S.C. / Gdynia

Tagi: e-commerce Analytics HTML SEO praca

Pracownia Mielewczyk (Reda, woj. Pomorskie) to firma o ugruntowanej pozycji na rynku usług regeneracji pomp wtryskowych i wtryskiwaczy dla klientów korporacyjnych i indywidualnych.

Wierzymy, że jasno postawiony cel i zmotywowany zespół sprawiają, że nasi Klienci mogą liczyć na najlepszą obsługę w Polsce.

W związku z dynamicznym rozwojem sprzedaży internetowej, poszukujemy nowej osoby do zespołu na stanowisko Specjalisty ds. e-commerce.

Zakres obowiązków:

  • Koordynacja i monitoring dotychczasowych działań w internecie,
  • Optymalizacja kampanii AdWords na podstawie danych z Google Analytics,
  • Optymalizacja widoczności i pozycji witryn www,
  • Wprowadzenie nowych treści,
  • Koordynowanie działań innych działów, dostosowywanie wyglądu strony do aktualnej promocji,
  • Wdrażanie nowych sklepów internetowych opartych o platformę Shoper.pl (zapewniamy szkolenie),
  • Raportowanie tygodniowe wyników,
  • Rekomendowanie działań rozwojowych.

Wymagania:

  • Znajomość rynku, narzędzi i technologii związanych z e-commerce,
  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu/tworzeniu serwisów internetowych,
  • Chęć rozwoju w kierunku e-commerce, zainteresowanie tematyką konwersji,
  • Podstawowa znajomość HTML/CSS, Google Analytics/AdWords/Webmaster tools,
  • Podstawowa wiedza o możliwości Wordpress,
  • Podstawowa znajomość zagadnień SEO/SEM,
  • Dobrej znajomości pakietu Microsoft Office,
  • Znajomość mechanizmów działania sklepu internetowego oraz fan page-y Facebook,
  • Umiejętność tworzenia krótkich tekstów opisowych stron produktów i usług,
  • Kreatywność, samodzielność i komunikatywność,
  • Zmysł estetyczny.

Co oferujemy?

  • Po okresie próbnym stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Możliwość pracy z domu przez 2 dni w tygodniu,
  • Możliwość pracy na sprzęcie własnym lub firmowym,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • Samodzielne stanowisko i możliwość realizacji ambitnych projektów.

Aplikować można poprzez przesłanie CV na adres [email protected] do dnia 20.07.2014 r.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-07-01
Wyświetlona: 6493 razy