Programista PHP ze znajomością framework Kohana

praca it: etat dla MotoFocus / Warszawa

Tagi: MySQL PHP Kohana

Grupa MotoFocus jest firmą prowadzącą kilka branżowych portali informacyjnych w Polsce i za granicą (branża motoryzacyjna, segment B2B, czyli części, a nie samochody :-). Jesteśmy liderem na swoim rynku.

Poszukujemy do naszego zespołu komunikatywnego i kreatywnego Programisty PHP, który pomoże nam w dalszym rozwoju.

Najważniejsze obowiązki

  • Rozwój i utrzymanie istniejących serwisów – współpraca z działami redakcji i marketingu przy udoskonalaniu naszych portali
  • Przygotowanie nowych layoutów portali w RWD – to jedno z zadań na najbliższy czas

Wymagania

  • Umiejętność programowania obiektowego w PHP
  • Dobra znajomość technologii: Javascript (jQuery), XHTML, CSS
  • Bardzo dobra znajomość SQL oraz baz danych (MySQL)
  • Znajomość frameworka Kohana/Zenon
  • Zapał do pracy, spryt, kreatywność i umiejętność rozwiązywania napotkanych problemów

Oferujemy

  • Przede wszystkim oferujemy pracę w miłej atmosferze.
  • Możliwa praca w naszym biurze w Warszawie-Wesołej lub też zdalnie (do ustalenia)
  • Wynagrodzenie i forma zatrudnienia do ustalenia z konkretnym kandydatem

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-07-14
Wyświetlona: 5229 razy