Android Developer

praca it: etat dla Blue Focus Sp. z o.o. Sp. K. / Berlin, Niemcy

Tagi: android java sdk

BLUE FOCUS to firma programistyczna, działająca od 15 lat, zajmującą się tworzeniem i rozwijaniem systemów internetowych o różnej złożoności. Prowadzimy projekty z planami rozwoju na kilka lat, jak również mniejsze, wymagające kilkudniowej pracy.

Centrala firmy mieści się w Niemczech, w związku z czym większość naszych projektów jest kierowana na rynek niemiecki lub ogólnoświatowy.

Od 6 lat prowadzimy w Katowicach biuro składające się obecnie z 20 sympatycznych, komunikatywnych i – co najważniejsze – ambitnych osób.

Poszukujemy ludzi z doświadczeniem programistycznym, popartym chociażby małymi projektami.

Obecnie do naszego biura w Berlinie prowadzimy rekrutację na stanowisko Andriod Developer:

Obowiązki:

tworzenia i rozwjianie SDK dla Androida
wykonywanie wstępnych testów aplikacji

Wymagania

Doświadczenie w programowaniu rozwiązań na Android
Bardzo dobra znajomość Javy, Android SDK, Android Studio
Doświadczenie w budowaniu aplikacji komercyjnych
Znajomość zagadnień OOP
Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodne komunikowanie się oraz czytanie dokumentacji technicznej
Mile widziane portfolio wykonanych wcześniej prac.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-07-28
Wyświetlona: 7190 razy