Programista PHP - Web Developer

praca it: etat dla Pronobel / Gliwice

Tagi: PHP Programista NET Framework SQL MySQL

Pronobel Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko:

Programista PHP – Web Developer

Praca w Gliwicach

Zakres obowiązków:

- tworzenie stron internetowych,
- tworzenie i projektowanie aplikacji webowych,
- rozwijanie i optymalizowanie istniejących projektów internetowych.

Wymagania:

- doświadczenie w samodzielnym budowaniu serwisów internetowych,
- znajomość zasad optymalizacji serwisów internetowych,
- biegła, praktyczna znajomość języka PHP,
- doświadczenie w rozwijaniu serwisów opartych na CMS Wordpress,
- mile widziana znajomość .NET Framework,
- dobrej znajomości SQL oraz baz danych ( MySQL),
- umiejętności analitycznego myślenia i samodzielnego rozwiązywania problemów.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-08-06
Wyświetlona: 5212 razy