Projektant Systemów Informatycznych

praca it: etat dla O&S Computer-Soft / Katowice

Tagi: Projektowanie JAVA Praca Radzionków Enterprise Architect

O&S Computer-Soft Sp. z o.o. działa w branży teleinformatycznej. Specjalizujemy się w projektowaniu zaawansowanych rozwiązań informatycznych wspomagających zarządzanie. Innowacyjność realizowanych projektów oraz wprowadzanie nowatorskich rozwiązań umacnia naszą pozycję na rynku.

Wymagania
• wykształcenie wyższe o profilu informatycznym,
• doświadczenie w weryfikacji wymagań dla systemów informatycznych w aspekcie możliwości realizacji,
• doświadczenie w tworzeniu dokumentacji technicznej systemów informatycznych z wykorzystaniem języka UML,
• znajomość i doświadczenie w stosowaniu standardów kodowania oraz wzorców projektowych wykorzystywanych w procesie wytwarzania oprogramowania,
• praktyczna znajomość Oracle, MySQL, SQL, T-SQL, PL-SQL,
• doświadczenie w programowaniu w środowisku Eclipse,
• znajomość języków programowania JAVA.

Obowiązki
• weryfikację wymagań dla systemów informatycznych w aspekcie możliwości realizacji,
• tworzenie dokumentacji technicznej systemów informatycznych z wykorzystaniem języka UML,
• programowanie i przeprowadzanie testów jednostkowych,
• wyznaczanie kierunków rozwoju technologii i narzędzi programistycznych.

Oferujemy
• miejsce pracy – Radzionków; nowoczesny budynek z dużym parkingiem usytuowany w pobliżu głównych dróg, rozkład pomieszczeń i podział zespołów pracowniczych zapewniają spokój i przestrzeń do pracy
• ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
• współpracę z doświadczonym zespołem i ekspertami,
• dostęp i rozwój w zakresie nowych technologii informatycznych.
• bardzo dobre warunki zatrudnienia

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-08-07
Wyświetlona: 4994 razy