Tester aplikacji webowych - staż

praca it: etat dla PromoAgency Sp. z o.o. / Kraków

Tagi: PHP WordPress JavaScript HTML CSS

Zakres obowiązków:
- samodzielne przeprowadzanie testów oprogramowania
- weryfikacja zgodności tworzonego oprogramowania z założeniami projektowymi
- tworzenie scenariuszy testów i przygotowywanie raportów
- współpraca z zespołami strategicznymi, projektowymi i deweloperskimi
- aktywne wspieranie procesu tworzenia oprogramowania

Wymagania:
- znajomość zagadnień IT w stopniu podstawowym
- dokładność i dociekliwość
- umiejętność współpracy w zespole
- odpowiedzialność za powierzone zadania
- umiejętność pracy pod presją czasu
- zdolność analitycznego myślenia i samodzielnego rozwiązywania problemów

Mile widziane:
- znajomość narzędzi wspierających testowanie
- znajomość PHP, MySQL, JavaScript, HTML, CSS
- znajomość WordPressa
- znajomość języka angielskiego w komunikatywnym

Co oferujemy:
- Staż w dynamicznie rozwijającej się agencji
- Pracę przy dużych i ciekawych projektach
- Współpracę z młodym, kreatywnym zespołem
- Możliwość rozwoju

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-08-18
Wyświetlona: 5148 razy