Programista ABAP

praca it: etat dla NEW- Invest / Gliwice

Tagi: ABAP SAP

Dla Naszego Klienta, firmy informatycznej oferującej usługi konsultingowe i wdrożeniowe SAP oraz usługi związane z realizacją indywidualnych projektów IT poszukujemy osoby na stanowisko: Programista ABAP. Osoba na tym stanowisku będzie częścią międzynarodowego zespołu wysoce wyspecjalizowanych programistów operujących biegle w trzech największych technologiach Microsoft, Java i SAP. Poszukujemy samodzielnej i kreatywnej osoby, dla której programowanie jest pasją.
Miejsce pracy: Gliwice – możliwość pracy zdalnej z okresowymi spotkaniami w siedzibie firmy

Wymagania:
• Doświadczenie w rozwoju aplikacji na bazie technologii SAP ABAP, w zakresie SD i MM
• Wiedza z zakresu tworzenia nowych komponentów funkcjonalnych SAP, rozszerzenia standardu (Enhacement Framework, BAdI itd.)
• Znajomość m.in. programowania dialogowego, Reportingu, ABAP i ABAP Objects,
• Podstawowa znajomość języka niemieckiego

Mile widziane, ale nieobowiązkowe:
• Ukończone studia informatyczne lub inne studia techniczne
• Znajomość WM, FI-CO
• Znajomość języka angielskiego

Obowiązki:
• Projektowanie i rekomendowanie rozwiązań technicznych opartych o szczegółowe koncepcje biznesowe
• Integracja systemów, w tym również z urządzeniami mobilnymi
• Wykorzystanie autorskich frameworków przyspieszających implementację

Dodatkowe profity:
• Atrakcyjne wynagrodzenie do 120pln/H
• Stały rozwój zawodowy i nowe wyzwania
• Udział w międzynarodowych projektach
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Wsparcie doświadczonych programistów i architektów oprogramowania
• Możliwość zdobycia doświadczenia i podnoszenia kwalifikacji
• Wyjazdy i spotkania integracyjne
• Prywatną opiekę medyczną
• Karnety wstępu do obiektów sportowych

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-08-19
Wyświetlona: 5110 razy