Grupa Advertis poszukuje grafików/projektantów do działu graficznego

praca it: etat dla Grupa Advertis / Polska

Tagi: grafik pruszków Corel Draw Illustrator Photoshop

Jeśli chcesz rozwijać swoje umiejętności, mieć do czynienia z produkcją, uczestniczyć w realizacji zaprojektowanych elementów/wnętrz i być czynnym udziałowcem, tego co stworzyłeś, to zapraszamy do naszych szeregów.

Grafik/Projektant

Obowiązki:
projektowanie systemów informacji przestrzennej, identyfikacji wizualnej (oznakowania budynków), elementów wyposażenia wnętrz,
przygotowanie plików produkcyjnych itp.

Wymagania:
Znajomość programów graficznych: Corel Draw, Illustrator, Photoshop
mile widziana znajomość programów: 3 ds max design Iub Rhinoceros
wyobraźnia przestrzenna, inwencja twórcza, kreatywność
umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu

Oferujemy:
Wszystko , co najlepsze byś się rozwijał!

Lokalizacja: Pruszków (5 minut od stacji kolejki WKD Tworki).

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-11-12
Wyświetlona: 6559 razy