Młodszy Architekt Informacji- Warszawa

praca it: etat dla Galileo Interactive Sp. z o.o / Warszawa

Tagi: UX Designer UX UI Architektura Informacji Usability

Agencja Interaktywna Galileo poszukuje Młodszego Architekta Informacji

Opis Stanowiska:
• Analizy strategiczne rozwiązań funkcjonalnych oraz pomysłów kreatywnych na wykorzystanie AI w służbie marki
• Desk research na potrzeby przetargów
• Projektowanie interfejsów pod nadzorem merytorycznym przełożonego
• Tworzenie person, flow diagramów, ścieżek użycia
• Audytowanie stron internetowych
• Merytoryczne wsparcie dla innych działów w zakresie użyteczności

Wymagania:
• Student/ka 3-4 roku lub tegoroczny absolwent kierunków takich jak socjologia, psychologia, kognitywistyka, informatyka (uwzględniając zajęcia dotyczące Human Computer Interaction, Psychologii Internetu i Komunikacji, Podstaw Projektowania Interfejsów, czy Badań Użyteczności)
• Chęć rozwoju wiedzy z zakresu User Experience, Architektury Informacji, User Center Design, Usability, Marketingu marek w Internecie i Customer Experience
• Podstawowe doświadczenie w obsłudze Axur RP
• Mile widziana wiedza z zakresu badań użyteczności lub ogólne pojęcie o metodach badawczych z zakresu psychologii czy socjologii
• Umiejętności analityczne
• Dobra organizacja czasu pracy
• Dbałość o szczegół

Oferujemy:
• Zdobycie doświadczenia
• Miłą atmosferę pracy
• Ciekawe projekty marketingowe

Dołącz do nas!!!

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-11-13
Wyświetlona: 5096 razy