Programista PHP Symfony lub Zend Framework

praca it: etat dla Creativestyle Polska Sp. z o.o. / Kraków

Tagi: programista php symfony zend framework

Oferujemy :

  • Stałą pracę i zarobki od 3000 netto (na rękę) miesięcznie
  • Pracę dla programistów PHP ze znajomością podstaw xHTML
  • Pracę zdalną w zdefiniowanym wymiarze
  • Stałe zlecenia – praca od 120 do 160 godzin w miesiącu przez cały rok
  • Rozliczenie w oparciu o stawkę godzinową na podstawie raportów z wykonanych prac
  • Pracę zdalną lub komfortowe biuro w centrum Krakowa
  • Możliwość zatrudnienia na podstawie umowy o pracę po okresie próbnym
  • Dodatkowe świadczenia socjalne

Wymagania :

  • Wiek: minimum 20 lat
  • Praktyczna znajomość języka programowania PHP5
  • Przesłanie przykładowego programu opisanego poniżej (patrz Proces rekrutacyjny)
  • Umiejętność programowania i projektowania obiektowego
  • Znajomość MySQL
  • Praktyczne podstawy XHTML
  • Znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w pracy z SVN
  • Gotowość do co najmniej 6 godzin pracy dziennie w godzinach 8:00-17:00, preferowane 8 godzin
  • Praca online z komunikacją Skype

Mile widziane :

  • Znajomość technik AJAX i biblioteki jQuery
  • Przykładowe aplikacje w portfolio
  • Doświadczenie w pracy z frameworkiem Symfony PHP poparte komercyjnymi projektami
  • Doświadczenie w pracy z serwerem www i modułami Apache
  • Możliwość pracy w biurze w Krakowie
  • Znajomość języka niemieckiego

Proces rekrutacyjny :

Wymogiem rozpatrzenia CV jest dołączenie (przesłanie pocztą elektroniczną) do zgłoszenia prostej aplikacji zrealizowanej w oparciu o framework Symfony PHP w wersji co najmniej 1.2. Akceptowane są także rozwiązania oparte o Zend Framework.

  • Aplikacja po uruchomieniu ma zawierać formularz w który wpisuje się imię.
  • Jeżeli imię jest z małej litery program zgłasza błąd i prosi o poprawienie.
  • Jeżeli imię jest poprawne i kończy się na ‘a’ Program wypisuje “Witaj imie” zamieniając ostatnie ‘a’ na ‘o’.
  • W przeciwnym przypadku program wypisuje “Cześć imie”.
  • Imię zapisywane jest w bazie danych.
  • Istnieje możliwość wyświetlenia listy wprowadzonych imion, która dostępna jest jako link w menu widocznym na każdej stronie oraz wyświetlana jest automatycznie po wpisaniu imienia Anna

Odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia. Wszystkie CV zapisujemy w naszej bazie danych i przeglądamy ponownie przy otwieraniu kolejnych stanowisk pracy.

Forma zatrudnienia :

Oferujemy pracę zdalną na podstawie umowy o dzieło (i dodatkowo, na życzenie pracownika umowę zlecenie ze wszystkimi składkami). Akceptujemy także faktury VAT i rachunki przy stałej współpracy z freelancerami. Po okresie próbnym możliwe jest zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
Pracownikom z okolic Krakowa proponujemy pracę w komfortowym biurze w centrum miasta.

Opis stanowiska :

Programiści opracowują logikę aplikacji, ich zaangażowanie w warstwę prezentacji (HTML, grafika) ograniczone jest do programistycznego minimum.

Do pracy wymagane jest stałe połączenie z Internetem oraz obecność online przez cały czas wykonywania pracy. Czasy spędzone przy projektach są automatycznie raportowane w systemie. Na tej podstawie przygotowywane są miesięczne rozliczenia wynagrodzenia i premii.
Zadania przydzielane są w scentralizowanym systemie do zarządzania projektami CreativeDesk.
Do komunikacji używamy komunikatora Skype.

Pracujemy w młodym dynamicznym zespole stale wymieniając się doświadczeniami. Realizujemy ciekawe i różnorodne projekty.
Oferujemy pracę na dużym luzie w przyjemnej atmosferze okraszona dużą dawką humoru a dla pilnych pracowników przewidujemy atrakcyjne premie. Organizujemy wyjazdowe spotkania integracyjne.

O Creativestyle Polska :

Creativestyle Polska Sp. z o.o. to polski oddział agencji interaktywnej Creativestyle GmbH działającej na rynku niemieckim.
Doradzamy i opracowujemy kompleksowe rozwiązania oparte o sieć Internet. Zespół programistów i grafików dba o funkcjonalną i wizualną warstwę każdej realizacji.
Realizujemy duże projekty m.in. e-commerce i społecznościowe dla klientów w Niemczech i w Polsce.
Więcej informacji znaleźć można na stronie internetowej Creativestyle

Poleć znajomemu
Opublikowana 2009-08-27
Wyświetlona: 7955 razy