Programista

praca it: etat dla Pronobel / Gliwice

Tagi: praca gliwice praca it praca programowanie praca dla programisty

Pronobel sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko:

Programista

Praca w Gliwicach

Zakres obowiązków:

- programowanie w języku C Sharp,
- wdrażanie nowych rozwiązań,
- rozwijanie i optymalizowanie istniejących projektów internetowych.

Wymagania:

- biegła znajomość języka C Sharp,
- umiejętność obsługiwania systemów relacyjnych baz danych (MS SQL oraz MySQL),
- dobra znajomość języka angielskiego,
- znajomość podstaw sieci komputerowych oraz zagadnień NET Framework,
- zdolność analitycznego myślenia,
- mile widziana znajomość: Object Pascal, Delphi, C++ i Java.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

W tytule wiadomości należy koniecznie wpisać: PROG + imię i nazwisko.
Aplikacje prosimy wysyłać na adres [email protected]

W przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-01-27
Wyświetlona: 5192 razy