C++ Developer (Kraków)

praca it: etat dla ManpowerGroup Solutions / Kraków

Tagi: C++ QT QML OOP OOD

Dla naszego krakowskiego Klienta firmy specjalizującej się w wytwarzaniu nowatorskich rozwiązań IT poszukujemy kandydatów na stanowisko:

C++ Developer

Opis stanowiska:

Głównym zadaniem z jakim spotkasz się na stanowisku C++ Developer będzie tworzenie aplikacji obsługującej produkt wytwarzany przez firmę.
Spotkasz się z zagadnieniami związanymi z przetwarzaniem audio, rozpoznawaniem mowy i gestów, a w pracy będziesz korzystał z najnowszych technologii.

Jeżeli chcesz mieć realny wpływ na wytwarzany produkt. Nie boisz się wyzwań i cenisz sobie kreatywność, lubisz tworzyć to zapraszamy do aplikowania.

Oferujemy:

• Świetną kameralną atmosferę
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
• Realny wpływ na wytwarzany produkt
• Pracę nad innowacyjnym, nowym projektem firmy

Wymagania:

• Doświadczenie w pracy projektowej w języku C++ (min. 6 miesięcy doświadczenia)
• Umiejętność projektowania i programowania obiektowego
• Znajomość wzorców projektowych: MVC i Observer, oraz frameworka QT

Mile widziane:

• Znajomość języka skryptowego Bash lub Python
• Doświadczenie w pracy w metodologii SCRUM

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-03-12
Wyświetlona: 4723 razy