ASP.NET Developer

praca it: etat dla JCOMMERCE SA / Katowice

Tagi: NET ASP SQL EntityFramework

Dlaczego warto u nas pracować:
• gwarantujemy pracę przy realizacji różnorodnych projektów dla klientów z wielu branż
• wspieramy rozwój poprzez szkolenia w ramach Akademii Kompetencji JCommerce
• dajemy możliwość doskonalenia znajomości języka angielskiego poprzez zajęcia z native speaker’em
• stawiamy na przyjazną atmosferę pracy – jesteśmy zwolennikami jasnej i swobodnej komunikacji
• integrujemy się na imprezach firmowych, rozwijamy się sportowo
• relaksujemy się grając w piłkarzyki i gry interaktywne
• oferujemy dodatki w formie karnetów rekreacyjno-sportowych oraz pakiet ubezpieczenia dodatkowego
• jako jedna z nielicznych firm w Polsce posiadamy wyróżnienie „HR Najwyższej Jakości” oraz „Pracodawca jutra 2014”, co potwierdza, że jesteśmy dobrym i rzetelnym pracodawcą

Opis stanowiska:
• realizacja projektów opartych o technologię .NET
• udział w projektowaniu aplikacji
• rozwój kompetencji własnych i dzięki temu kompetencji firmy

Wymagania:
• co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
• wykształcenie wyższe informatyczne (lub w trakcie studiów)
• znajomość .NET 4.5
• znajomość ASP .NET WebForms / ASP .NET MVC
• znajomość MS SQL Server 2008 / 2012
• znajomość EntityFramework
• mile widziana znajomość Web Services, WCF, Web API, Windows Services
• dobra znajomość języka angielskiego
• umiejętność współpracy w zespole i poczucie humoru

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-03-16
Wyświetlona: 4540 razy