Junior Traffic Manager

praca it: etat dla Ad!Vice / Warszawa

Tagi: traffic reklama java smartadserver html

Ad-Vice
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą branży reklamy internetowej. Internet to nasza pasja zawodowa i prywatna. Jeżeli dzielisz nasze zainteresowania i chcesz w naszym gronie tworzyć nową jakość dla reklamy w Internecie, zapraszamy do składania aplikacji. Gwarantujemy stabilną i pełną wyzwań pracę w przyjaznej atmosferze. Oferowane przez nas wynagrodzenie i pakiet socjalny czynią z nas solidnego pracodawcę na polskim rynku.

Region: Warszawa

Wymagania:
- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (minimum roczne)
- Dobra znajomość: HTML, CSS
- Podstawowa znajomość: Javascript, Flash, Action Script
- Zainteresowanie Internetem, nowymi technologiami i reklamą online
- Znajomość języka angielskiego w dobrym stopniu
- Obsługa komputera / pakiet MS Office – w tym biegła znajomość Excel’a/
- Umiejętność logicznego i analitycznego myślenia
- Zaangażowanie w realizowane projekty
- Dokładność i sumienność

Zakres obowiązków:
- Praca z systemem adserwerowym
- Wprowadzanie i optymalizacja kampanii reklamowych
- Współpraca z klientem / witrynami internetowymi w zakresie emisji reklam

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie ukierunkowanej na sukces
- Szkolenie wewnętrzne w zakresie wyżej wymienionych zadań
- Pakiet świadczeń socjalnych
- Niezatarte wrażenia z pracy w fajnym zespole

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-05-06
Wyświetlona: 4566 razy