Senior Java Developer-z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego

praca it: etat dla Spring Software Sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: Programista Java MySQL Oracle

Obecnie poszukujemy Senior Java Developera dla Klienta z sektora bankowego (kapitał amerykański). Klient jest godnym polecenia pracodawcą (według obecnych i byłych pracowników).

Zadania:
- utrzymanie i rozwój platformy dla Klienta, rozwiązanie webowe (użytkownikami są mieszkańcy Stanów Zjednoczonych oraz Wielkiej Brytanii), oddział w Polsce wspiera technologicznie bank globalnie
- realizacja bieżących zadań developerskich wynikających z planu projektu

Wymagania:
- doświadczenie w obszarze Java (4-6 lat)
- znajomość Java (preferowana 6), Java Enterprise, JDBC, JUnit, Maven, Spring, Hibernate, FitNesse
- znajomość SQL lub baz danych Oracle
- znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym (cały proces rekrutacyjny odbywa się w języku angielskim + codzienna praca w środowisku międzynarodowym)

Oferujemy:
- bardzo atrakcyjne wynagrodzenie (z najwyższego przedziału przewidzianego na tym stanowisku w Warszawie), duża elastyczność finansowa
- forma zatrudnienia: umowa o pracę lub B2B
- bogaty pakiet socjalny: karta Multisport, ubezpieczenie na życie, opieka zdrowotna
- liczne szkolenia, także w USA
- pracę w komfortowym, nowoczesnym biurze w centrum Warszawy
- długofalową współpracę z możliwością awansu
- zatrudnienie bezpośrednio przez Bank
- Klient nie przewiduje możliwości pracy zdalnej

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-05-19
Wyświetlona: 4329 razy