Junior Java Developer

praca it: etat dla Spring Software Sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: Java

Naszym klientem jest grupa spółek działających zarówno w Polsce jak i Wielkiej Brytanii. Specjalizacją naszego klienta jest dostarczanie autorskich rozwiązań, ich optymalizacja oraz wsparcie dla procesów biznesowych dużych korporacji zarówno w Polsce jak i w UE.
Unikalną cechą naszego klienta jest szczególna dbałość o bardzo dobrą atmosferę pracy i stabilność zatrudnienia.

Obowiązki:

• Projektowanie i rozwijanie aplikacji opartych na technologii JEE
• Realizacja bieżących zadań developerskich wynikających z planu projektu
• Współpraca z innymi zespołami w procesie wytwarzania oprogramowania

Oczekiwania:

- Doświadczenie w programowaniu Java/JEE (min. 1 rok)
- Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne (studenci ostatnich lat mile widziani)
- Znajomość jednego spośród następujących narzędzi: Maven,Ant,GIT
- Praktyczna znajomość języka SQL
- Znajomość środowiska Linux
- Znajomość typowych wzorców projektowych
- Znajomość języka angielskiego umożliwiająca pracę z dokumentacją techniczną.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) i unikalną atmosferę pracy
- wynagrodzenie uzależnione od poziomu kompetencji (przedział 5.000 – 8.500 pln brutto)
- po okresie próbnym możliwość elastycznych godzin pracy
- pracę w dużych międzynarodowych projektach

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-07-13
Wyświetlona: 4042 razy