Java Developer/Warszawa

praca it: etat dla Spring Software Sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: Java My MySQL Linux

Naszym klientem jest firma działająca zarówno w Polsce jak i Wielkiej Brytanii. Specjalizacją naszego klienta jest dostarczanie autorskich rozwiązań, ich optymalizacja oraz wsparcie procesów biznesowych dużych korporacji zarówno w Polsce jak i w UE.

Aktualnie poszukujemy Java Developerów do projektów realizowanych zarówno w Polsce jak i w UE

Obowiązki:

• Projektowanie i rozwijanie aplikacji opartych na technologii JAVA
• Realizacja bieżących zadań developerskich wynikających z planu projektu
• Współpraca z innymi zespołami w procesie wytwarzania oprogramowania
• Raportowanie realizowanych zadań

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe / mile widziani studenci ostatnich lat
• Dobra znajomość technologii Java/JEE (min. 1 rok)
• Dobra znajomość technologii webowych
• Znajomość jednego spośród następujących narzędzi: Maven, Ant, GIT
• Znajomość baz danych (SQL, Oracle)
• Znajomość środowiska Linux
• Zdolności komunikacyjne

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
• Urozmaicony zakres prowadzonych projektów
• Elastyczny czas pracy
• Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-08-26
Wyświetlona: 4074 razy