Administrator Linux

praca it: etat dla Spring Software Sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: Linux

Naszym klientem jest firma działająca zarówno w Polsce jak i Wielkiej Brytanii. Specjalizacją naszego klienta jest dostarczanie autorskich rozwiązań, ich optymalizacja oraz wsparcie procesów biznesowych dużych korporacji zarówno w Polsce jak i w UE.

Zakres obowiązków poszukiwanego kandydata:

- Instalowanie i administrowanie rozwiązaniami technologicznymi IT w oparciu o system Linux
- Aktualizacja, utrzymywanie, zapewnienie wydajności oraz ciągłego działania podległym systemom
- Monitorowanie istniejących systemów pod kątem stabilności,bezpieczeństwa oraz wydajności
- Docelowo praca zdalna po zakończeniu etapu wdrożenia w projekt (klient z branży telekomunikacyjnej)

Wymagania:

- Znajomość środowiska Linux
- Umiejętność instalacji systemów (w w/w zakresie)
- Znajomość baz danych pod kątem administracyjnym (MS SQL Server, Oracle,MySQL)
- Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym lub pokrewne, mile widziani studenci ostatniego roku studiów
- Znajomość języka angielskiego umożliwiająca pracę z dokumentacją techniczną
- Umiejętność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów

Mile widziana:

- Znajomość środowisk wirtualnych stosowanych przez Oracle (Solaris zones)
- Znajomość serwerów webowych i/lub aplikacyjnych (Apache Tomcat)

Oferujemy:

- Dowolną formę zatrudnienia
- Elastyczny czas pracy w tym możliwość pracy zdalnej
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Pracę w międzynarodowych projektach
- Możliwość rozwoju zawodowego

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-08-26
Wyświetlona: 4017 razy